Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Beğen
Daha sonra izle
Paylaş
Ekle

1. Sınıf Matematik Eğitimi - Macera Oyunu (Advanture)

8 yıl önce55.8K views

Edusoft

Edusoft

"Keloğlan Matematik Ülkesinde" MEB ilköğretim 1. sınıf matematik müfredatına uygun, macera oyunu şeklinde hazırlanmış ilk ve tek eğitim CD'sidir. Konular masalsı bir anlatımla verilmiş, her konu için ayrı bir macera,ayrı bir kent tasarlanmıştır.
Annesinin odun toplaması için ormana gönderdiği Keloğlan’ın iyi niyetini gören Ak Sakallı Dede başı sıkıştığında kullanması için ona bir altın yaprak verir. Ve macera başlar.
Öğrenciniz, Ak Sakallı Dede’nin yardımıyla önce konuları öğrenecek, sonra Ak sakallı dede’nin oyun şeklinde hazırlanmış sınavlarını geçecek, hazır olduklarında da her bölümde farklı bir kötü karaterle karşılaşıp öğrendiklerini kullanarak onların yine oyun şeklinde hazırlanmış sınavlarını geçmeye çalışacak.
Eğer Matematiğin eğlenceli, öğrenmenin ezbersiz olabileceğine,Eğer merak olmadan öğrenmenin olmayacağına inanıyorsanız, Eğer sınıfınızda heyecan ve macera dolu farklı bir öğrenme ortamı hayal ediyorsanız Keloğlan ile Matematik Ülkesine davetlisiniz.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

1. Sınıf Matematik Eğitimi - Macera Oyunu (Advanture)
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/xdz3xj" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle