Cehennem 3D / Fragman

Erkan Cerit
0
145 680 izlenme
  • Bilgi
  • Dışarı aktar
  • Ekle
"CEHENNEM 3D"filmi Türkiye'nin ilk 3d(3 boyutlu)filmi özelliğini taşımaktadır. Yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın, Hayalet Tanıtımın ise yapımını üstlendiği korku filmi Cehennem sadece 2010 yılı için değil, ilk defa kullanılan 3D tekniği ile Türk sinemasında yeni bir dönem başlatacak.

Yapımcılar
SELVA ALEMDAR . BURAK SARAÇOĞLU . COŞKUN TÖZEN . CEMAL OKAN

Görsel Efekt (CGI&VFX)
Erkan CERİT

Müzik
TOLGA SÜNTER

3D Director
Stereoscopic 3D Mastering
ERKAN CERİT

Görüntü Yönetmeni
DOĞAN SARIGÜZEL

Senaryo
BİRAY DALKIRAN . CEM ŞANCI

Yönetmen
BİRAY DALKIRAN

21 yorum

Kadın alev aldı, nasıl bir ateşi varsa :))

Sanat ile Zânaatı karıştırmamak lazım. Daha başarılı bir yapıt ortaya çıkabilirdi..
Cem SİVİL 4 sene önce
ya herşey çok basit burda fragmandan belli tüm kareler yapmacık gibi türklerden ne beklenir ki
-érkan karabuLut 4 sene önce
amann çok korktum:)
kbra03 4 sene önce
yine sözde korku filmi yapmışlar bunu özellikle izlemeye gidenin film zevkinden ve korku filmi anlayışından şüphe ederim....yok arkadaşa bizden korku filmi yapan adam çıkmaz boşuna para harcamayın bu prodüksiyonlara
yubi can 4 sene önce
LUTFEN ARTIK ESKI HOLLYWOOD VE JAPON FILMLERINI KOPYALAMAYI BIRAKIN, ISINIZE BAKIN VE ADAM GIBI FILM YAPIN. MILLETI KANDIRMAYIN BOYLE UCUZ EFEKTLERLE.
HALA ANLAMADINIZ MI UCUZ JAPON KORKU FILM VE EFEKTLERININ DUNYADA TUTMADIGINI. 70 LI VE 80 LI YILLARDA CEVRILEN EVIL DEAD FILMI DAHI BU FILME 100 CEKER. ALLAH BU MILLETE SABIR VERSIN. STILINIZI BIRAZ DAHA VIZYONA CIKACAK OLAN "I SPIT ON YOUR GRAVE" YA DA SU AN VIZYONDA OLAN "RESIDENT EVIL AFTER LIFE" CIZGISINE CEKERSENIZ KAZANIRSINIZ. YANI SCI-FI KARISIMI GIBI... BEN BU FILME CEHENNENNEMIN DIBI 3D DIYORUM KISACA.

bu yoruma sonuna kadar katılıyorum... Bu filme daha bugün arkadaşlarımla gittim ve tamamen hüsrana uğradık.. Klasik türk korku filmi... 3D bu işin tamamen aldatmacası, bırakın kardeşim yok neymiş başarılı yapıtmış adam gibi bi senaryosu bile yok... Oyunculuk desen sıfırın altında... Yazık çok yazık hiç bi aşama kaydedilmemiş çok yazık.................
godfrey_06 4 sene önce
Daha fazla yorum göster