Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Toygar Işıklı - Sen Eşittir Ben Video Klip

8 yıl önce1M views

SonyMusic_TR

SonyMusic_TR

TOYGAR IŞIKLI’NIN “SONUNDA” ALBÜMÜNÜN İLK VİDEO KLİBİ ÇAĞIN BODUR- TOYGAR IŞIKLI İMZALI “SEN EŞİTTİR BEN” ŞARKISINA ÇEKİLDİ.
Dizilerde kullanılan şarkılarının yepyeni sözleri ve aranjeli versiyonlarının yanı sıra daha önce hiçbir yerde Duymadığınız yeni şarkılarından oluşan “SONUNDA” albümünün ilk video klibi son dönemlerin en başarılı yönetmenlerinden Aşkı Memnu dizisininin de yönetmeni olan Hilal Saral tarafından “SEN EŞİTTİR BEN” şarkısına çekildi.
Bihter ile Behlül’ün aşk yuvası klip mekanı oldu...
“Sen Eşittir Ben” şarkısının video klibi yaklaşık 16 saatlik bir çalışma ve 45 kişilik bir ekiple hepimizin Aşkı Memnu dizisinden Bihter ve Behlül’ün gizli buluşma yeri olarak bildiğimiz Riva’da ki Taş Ev’de çekildi. Birbirleriye hiç karşılaşmamış farklı zamanlarda hep aynı yerlerde olan ve bir şekilde birbirleri ile buluşacakları günü bekleyen iki kişinin bekleyişini anlatan klipte Toygar Işıklı’ya Seda Güven eşlik etti.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Toygar Işıklı - Sen Eşittir Ben Video Klip
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/xdrn8z" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle