Květ pouště

Try Our New Player
kofola55
3
8 622 views
  • About
  • Export
  • Add to
Dech beroucí životní příběh popisující neuvěřitelnou cestu somálské dívky Waris Dirie od kočovného života v poušti na nejznámější světová přehlídková mola.

V New Yorku, na vrcholu své kariéry, Waris Dirie poprvé v rozhovoru otevřeně promluvila o problému ženské obřízky, kterou sama vytrpěla, když jí bylo teprve 5 let a s jejími zdravotními následky se potýká dodnes.

Byla jednou z prvních Afričanek, které o rituálu ženské obřízky, jež v mnoha afrických zemích zůstává běžnou součástí tamní kmenové kultury, do západních médií promluvily. Krátce po rozhovoru se rozhodla, že skončí s kariérou modelky a zasvětí jako ambasadorka OSN život boji proti tomuto starobylému, zcela nesmyslnému a brutálnímu rituálu mrzačícímu ženy třetího světa. Od roku 1997 je Velvyslankyní UNFPA (United Nations Population Fund) pro odstranění problému ženské obřízky ve světě.

4 comments

I propose a complete ban on female circumcision because it is not circumcision, castration, but women who no longer have not orgasm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
By zdenekpirochta 4 years ago
Jen sprosté hovado dává pod takový film, jako je tento, odkazy na sexy stránky, zemřete, vy odpady lidstva!
By kofola55 4 years ago
Tout bête immonde donne le film comme celui-ci des liens de site de sexy, tu meurs, tu les déchets de l'humanité!
By kofola55 4 years ago
Just nasty beast gives the film such as this site links to sexy, you die, you waste of humanity!
By kofola55 4 years ago