Advertising Console

  SAFRANBOLU CAMLICA KONAGI 2- CAN AKIN

  Erneut posten
  Mr CAN AKIN

  von Mr CAN AKIN

  26
  1 523 Aufrufe
  Safranbolu Çamlıca Konağı bahçe içinde 3 katı vardır ve her katta 4 yatak odası bulunmaktadır. Her odada geleneksel yuvarlak pencere vardır ve her katta balkon bulunmaktadır. Üst katta bir teras vardır. Servisimizin temelinde geleneksel Türk misafirperverliği yatmaktadır. Biz evimiz olan Safranbolu Çamlıca Konağını misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Burası, yılın her gününde mevsimlerin güzelliğini yaşayabileceğiniz bir yerdir. Özellikle ilkbaharda çamların altında yürüyüş yapmak, bahçede kahvaltı etmek, ikindi çayınızı veya kahvenizi içmek ve de bol miktarda bulunan huzur ve sessizliği içinize çekmek gerçek bir hazdır.
  Burada Anadolu insanlarının hayatını, sevgisini, huzurunu, sıcak sohbetini ve bunun bir parçası olmanın fırsatını bulacaksınız. Belki size beş yıldızlı bir otelin lüksünü sağlayamayız ama rahat ve hoşnut olmanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz Örneğin spor salonumuz yok ama ormanda güvenli bir şekilde yürüyebileceğiniz, fotoğraf çekebileceğiniz ve kekik kokularını duyabileceğiniz patikalarımız var.
  Açık büfe kahvaltımız yok ama size içeriğinde bölgesel börekler, doğal köy peyniri, yaprak dolması, yumurta ve bahçemizinin meyveleriyle Havva Hanım tarafından yapılmış reçeller olan zengin bir ev yapımı kahvaltı vereceğiz. Bu kahvaltıyla gününüze bir pozitif enerji yüklemesiyle başlayabilir ve temiz, oksijeni bol orman havasıyla kendinizi bu harika enerjiyle doldurmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz terasta bülbül sesleri ile dinlenebilir endinizi yeniden keşfedeceğiniz ve huzurla dolacağınız bir tatil sizi Safranbolu Çamlıca Konağında bekliyor. ABağlarbaşı Mah. Mencilis Mağara sok. No:115 Değirmenbaşı, Safranbolu/Karabük - 78600 Tel: +90 370 712 1984 Can Akın Çamlıca Konağı Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksekokulu Myo Resimleri Evleri Konakları Belediyesi Kaymakamlığı Emniyet Müdürlüğü Tarihi Polis Karakolu Otelleri Safkar Safran Turizm 125 Nci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Turları Konakları Babuta Şehir Turları Konak Türküleri Türküsü