Advertising Console

  Zgjedhjet e qershorit 2009 - Polica: Do sigurojmë kutitë e v

  Riposta
  gazetashqiptare

  per gazetashqiptare

  10
  219 visualizzazioni
  http://agjensilajmesh.com

  Polica: Do sigurojmë kutitë e votimit
  Policia e Shtetit ka deklaruar se po ecën normalisht pa pasur asnjë incident, procesi i shoqërimit të kutive të votimit drejt qendrave të numërimit. Policia garantoi se po vazhdon me seriozitet dhe angazhim maksimal deri në përfundim të këtij procesi.