Advertising Console

  Zgjedhjet e qershorit 2009 - Sali Berisha largohet nga selia

  Riposta
  gazetashqiptare

  per gazetashqiptare

  10
  648 visualizzazioni
  http://agjensilajmesh.com
  Zgjedhjet e qershorit 2009 - Sali Berisha largohet nga selia e PD

  Rreth ores 02:30 minuta te mengjesit, pasi ka qëndruar pak minuta dhe ka takuar mbështetësit e PD, kryetari i demokratëve ka përshëndetur më pas nga makina pjesën e mbetur dhe është larguar nga selia