Advertising Console

  Trabzonspor Hedefine Ulaştı

  Repost
  Gplay

  Gplay

  447
  125 izlenme
  TRABZON - Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Türkiye'ye gelen teknik direktör Şenol Güneş ile görüşmeleri sürdüreceklerini ve bir kaç gün içinde neticelendireceklerini belirtti. Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un bu sezon planlaması doğrultusunda hedeflerine ulaştığını da söyledi.

  Turkcell Süper Lig'de çok ilginç bir sezon yaşandığını kaydeden Asbaşkan Hacısalihoğlu, "Sürprizlerin yaşandığı ligde sezon başı yapılan tahminlerin pek doğru çıkmadığı bir sezon yaşadık. Trabzonspor Kulübü olarak bizler, lige başlarken Avrupa kupalarına katılmayı, mümkün olursa da bunlardan en iyisini kazanmayı hedeflemiştik. O anlamda baktığımız zaman Trabzonspor planlamasını gerçekleştirmiş ve gayesine ulaşmıştır" dedi.

  Son haftalardaki ortaya çıkan tabloda Trabzonspor'un ligi daha yukarılarda tamamlama imkanı doğmasına rağmen bu netice ve sıralamayı sağlayamadıklarını dile getiren Hacısalihoğlu, "Bu sezon yaşanan eksiklikler, aksaklıklar ve hatalar camiamızca doğru bir şekilde değerlendirilecektir. Yönetim olarak, taraftar olarak, yerel basın olarak neler yapmamız gerekir bunları herkes üzerine düşen sorumluluk duygusuyla ele alıp değerlendirecektir. Çünkü gelecek sezonda bu hatalarımızı en asgariye indirmemiz gerekir. Bir takımın ligi zirvede bitirmesi için yalnız iyi bir kadro yeterli değil. Camianın tüm kesimlerinin zirve için hazırlıklı olması ve katkıda bulunması gerekir. Bu konudaki aksaklıkları gelecek yıl yapmamalıyız" diye konuştu.