Advertising Console

  The Matthew Herbert Big Band

  Publikuj
  New Music Art Production

  przez New Music Art Production

  16
  1 197 odsłon
  THE MATTHEW HERBERT BIG BAND!

  15.06.2009, WARSZAWA, ARKADY KUBICKIEGO / ZAMEK KRÓLEWSKI godz. 20:00

  W czerwcu 2009 roku przybędzie do Warszawy MATTHEW HERBERT ze swoim 16 osobowym big bandem. Jednym z powodów jego wizyty będzie promocja w Polsce ostatniego, arcyciekawego albumu artysty pt. „THERE'S ME AND THERE'S YOU” wydanego w październiku 2008 roku.

  CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO WIZYCIE THE MATTHEW HERBERT BIG BAND?

  Przede wszystkim pełnego dramaturgii przedstawienia muzycznego oscylującego pomiędzy big band'owym graniem a zaangażowanym performance.

  Jaki usłyszymy repertuar?
  Herbert zapowiedział, że podczas jedynego w Polsce występu w programie koncertu znajdą się przede wszystkim utwory właśnie z „THERE'S ME AND THERE'S YOU” a także kilka kompozycji z albumu „GOODBYE SWINGTIME”. W sferze wokalnej występ wzbogaci ESKA, wokalistka znana z poprzednich dokonań Herberta a także z występów z Tonym Allenem, Davidem Sylvainem czy Anthonym Tiddem.

  Gdzie odbędzie się koncert?
  The Matthew Herbert Big Band wystąpią w odrestaurowanych ARKADACH KUBICKIEGO – nowej przestrzeni na kulturalnej mapie stolicy, ciekawej szczególnie za względu na zabytkową architekturę. Wnętrza Arkad to ciekawe połączenie starej architektury z nowoczesnymi detalami i oświetleniem.
  ARKADY KUBICKIEGO, usytuowane nad Wisłą w obrębie starych ogrodów królewskich, u podnóża Zamku Królewskiego, wydają się właściwym miejscem dla artysty pokroju Herberta. Jego koncert będzie jednocześnie inauguracją szeregu wydarzeń kulturalnych w tym miejscu.

  Zapraszamy