Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Beğen
Daha sonra izle
Paylaş
Ekle

Hillary Clinton, Korsan Faaliyetlerle Mücadele

9 yıl önce182 views

Gplay

Gplay

Hillary Clinton, Korsan Faaliyetlerle Mücadelede Uluslararası Koordineli Çaba Çağrısında Bulundu.

WASHINGTON - ABD Dışişleri Bakanı Hillary Rodham Clinton korsan faaliyetlerle mücadele için uluslararası koordineli çaba çağrısında bulundu ve Brüksel’deki Somali bağışçılar konferansına bir temsilci göndererek korsanlığa karşı atılacak yeni adımları izleyeceklerini söyledi.

ABD Dışişleri Bakanlığında düzenlenen basın toplantısında konuşan Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Somali açıklarında meydana gelen saldırıların büyüyen tehdit olduğunu söyleyerek korsanları takip edip tutuklamak, parasal varlıklarını izleyip dondurmak ve halen bölgede tutulan gemileri kurtarmak ve güvenlikleri sağlamak için yeni stratejiler gerektiğini belirtti. Clinton, “Hızlı bir şekilde hareket geçmeliyiz ve kararlı bir şekilde bu tehditle savaşmalıyız. Bu korsanlar suçludur, onlar denizlerdeki silahlı çetedir, bu saldırılar durdurulmalı ve bu saldırıları yapanlar adalete teslim edilmeli.” diye konuştu. Sorunla mücadele etmede daha iyi koordinasyon gerektiğini söyleyen Clinton, Brüksel’de 23 Nisan’da düzenlenecek Somali bağışçılar konferansına yeni girişimler üzerinde çalışılması amacıyla bir temsilci göndereceğini söyledi. Clinton, temsilcinin diğer ortaklarla beraber korsan faaliyetlerin üzerine gidilmesinde ve Somalili gençlerin korsanlığa teşvik edilmesinin önlenmesinde Somalililere yardım edeceğini söyledi.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Hillary Clinton, Korsan Faaliyetlerle Mücadele
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x8zudo" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle