Şivan Perwer Kurdistan Konseri

By_MvK
13
109 018 izlenme
  • Bilgi
  • Embed
  • Ekle
Henüz açıklama yok

8 yorum

WELAT ÇIXA XUWŞU RINDE KEÇİKE LE LE
MILET TEDA SER BILINDE DELALE LE
Mehemed Ehmed geçen yıl
XONSERA SITRANBEJE MEZİN KURDISTANE GELEK XUWAŞE.... ŞIWAN PERWER EWRENSEL SITRANBEJ E.BILA HEMİ MERİ BIZANIBIN DILE ŞİWAN DA YERA HEMİ BEDİSANİ Jİ HEYE ....
Mehemed Ehmed geçen yıl
kozancan oglu kozancan sen tam bir gerizekalısın türkiyede hala bu kadar geri kalmış bilgisiz dünydan we hayattan kopuk cahil we cehalet içinde gençler olabiliyor anlamıyorum siz türk gençleri artık adam olmaya başlamalısınız bu şeklide tüm dünyaya kendinizi we ülkenizi rezil etmekten başka bişeye yaramıyorsunuz hala tc watandaşı diyorsun güneydoğuyu mu kastediyorsunuz diyorsun we bu cehalet dolu cümleni tek bildiğin şey olan küfürle süslüyorsun we böylece ''birşey'' yaptığını sanıyorsun..üzülüyorum sizin gibiler adına,,hadi dinle bakalım şarkını.. :) AMED!!!!
dnzsnk 4 sene önce
Bıji ŞIVAN PERWER
Bıji KURD !
STRANÊN ZOR XWEŞIN..
ciwankurd 4 sene önce
@kozcan86;
Dostum saçmalamışsın. Şivan Perwer tc vatandaşı falan değildir.Nerden uydurdun anlamadım ki. Adam bi kendi dilinde şarkı okuyunca ülkeden kovuluyor sürgün ediliyor.Kendi topraklarından kaçmaya mahkum ediliyor sonra ünlü olduktan sonra hemen tc hükümeti ve halkı sahip çıkmaya çalışıyor. yok artık canım bırakın böyle işleri.! Şivan Perwer defalarca söyledi ben kürt halkının sanatçısıyım dedi,Onlar için burdayım dedi.. Kendi internet sitesinde bile Kürtçe dil seçeneği olmasına rağmen Türkçe2yi eklememiş..Yani kusura bakmada eziklikten başka bişey değil senin yaptığın..Şivan perwer kürt halkının sanatçısıdır bu saatten sonrada bu halk o güzel sesli sanatçıyı senin gibi oportünistlerin eline bırakmaz.Tc vatandaşıymışmış.Adamın annesi ve kardeşi vefat ettiğinde yasaklı olduğu için cenazesine bile almadınız be şimdi neyi sahipleniyosunuz.! İzin verirmiyiz sanıyorsun bunlara?
Spartacus-Prometheus 4 sene önce
Daha fazla yorum göster