yer altından gelen korkunç çığlık sesleri ölüm

Yeni oynatıcımızı deneyin
sercan
17
259 934 izlenme
  • Bilgi
  • Embed
  • Ekle
Henüz açıklama yok

7 yorum

Hepsi Yanlış Olay Şoyledir :

Peygamber Efendimiz(s.a.v) efendimize Saldırı Yapacak Bir Fravunun Peygamberimize Saldırıcağı Bir Durumla karşılaşıyorlar Ama Köprüyü kapatıyorlar.Peygamber Efendimiz (s.a.v) Efendimiz Dua Ediyor Ve okyanus Yarılıyor Peygamber Efendimiz Ve Orduları Geçiyor Fravunda Geçmek İstiyor Orada Okyanus Kapanıyor Ve Fravun Secdeye Yatıyor Ama Peygamberimiz Son Şahadet İşe Yaramaz Diyor Ve Secdeye Kapalı Ölüyor . Rabbimiz İnsanlık Namına Onun Derisini Çürütmüyor. Ve O Şekil Ölüyor.
A'lper Civan geçen Ocak
İslamiyet Kur'an'ı Kerimde maide suresi 3. ayette tüm insanlığa hitaben rabbimiz şöyle buyuruyor; sizin için din olarak İSLAMI seçtim.Evet cennet ve cehennemin içinde kimse olup olmadığını ancak yüce yaratan bilir,biz bilemeyiz.Ancak kabir azabı haktır, ve gerçektir.siz inanmayabilirsiniz Kafirun suresinde şöyle buyurulmaktadır." sizin dininiz size benim dinim bana" Hz Muhammed S.A.V Allahın peygamberidir.9 yaşındaki bir kızla evlendiği doğru değildir.hz aişe 14 yaşlarında gelişimini tamamladığı zaman evlilik yapılmıştır.Kaldıki alemlere rahmet olarak gönderilen incilde ismi Ahmed olarak zikredilen peygamberimiz ismet sıfatıyla donatılmıştır.anlamıda bütün peygamberler günah işlemezler demektir.bu hz. isa içinde hz musa içinde, diğerleri içinde geçerlidir.Allah dilerse bir topluluğu azgınlıklarından dolayı helak eder veya cezalandırır.Bu bizim irademiz dışındadır.siz kardeşim yemek yemeden yaşayında görelim yada nefes almadan yaşayında görelim Kur'an'ı kerimde size gerçekten haberler var okuyun göreceksiniz.
Mustafaay1969 geçen Aralık
Recep tayyip erdeoğanda yaptıklarının hesabını inancı gereği birgün Allah'a verecek doğru ise mükafatlanacak yanlış ise cezalandırılacak islam evrensel bir dindir kimse ile sınırlı değildir.Doğru veya yanlış YERİN DİBİNDEN GELEN SESLER gerçek olamazmı acaba herşeyi yaratan yüce rabbimiz mezarlarında yatan insanlara azap edemezmi?tabii rabbimizin razı olduğu inananla hiç inanmayan bir olurmu? doğa kanunu diye düşünebilirsin ama maalesef hz.Muhammedin miraca çıktığı o büyük kaya kütlesi hala havada duruyor bu ve benzeri örnekler o kadar çok varki yeterki araştıralım
Mustafaay1969 geçen Aralık
Elhamdulillah müslümanım dünyada Allah'a inanan müslümanlar,hristiyanlar,yahudiler kısacası %90 Allah vardır ve bir'dir diyor iyi düşünmek lazım bir gün ölüm gerçeği senide yakalayacak hristiyanlar isa a.s yahudiler musa a.s müslümanlar hz.muhammed ve diğer peygamberlere inanırlar demekki neredeyse bütün insanlığın bir peygamberi var peki ya sizin? ben sizin inançsızlığınızı yadırgamıyorum.Ama yerinizde olsam bütün gerçeklerin olduğu kitabda sizede haberler var bunu biliyormuydunuz?isterseniz inceleyin.
Mustafaay1969 geçen Aralık
sen bir ateistsin ve bizide o çukura sürüklemeye çalışıyosun.bu çocuğu tüm müslümanlarla bir tutamazsın.sana göre bizim dinimiz kötü olabilir ama bence senin gibi dinsizlikten iyiydir.sende bunu iyi düşün!! ALLAH ıslah etsin
Ismail Olcaş geçen Mayıs
Daha fazla yorum göster