yer altından gelen korkunç çığlık sesleri ölüm

Repost
sercan

sercan

22
276 063 izlenme

9 yorum

A'lper Civan
Hepsi Yanlış Olay Şoyledir :

Peygamber Efendimiz(s.a.v) efendimize Saldırı Yapacak Bir Fravunun Peygamberimize Saldırıcağı Bir Durumla karşılaşıyorlar Ama Köprüyü kapatıyorlar.Peygamber Efendimiz (s.a.v) Efendimiz Dua Ediyor Ve okyanus Yarılıyor Peygamber Efendimiz Ve Orduları Geçiyor Fravunda Geçmek İstiyor Orada Okyanus Kapanıyor Ve Fravun Secdeye Yatıyor Ama Peygamberimiz Son Şahadet İşe Yaramaz Diyor Ve Secdeye Kapalı Ölüyor . Rabbimiz İnsanlık Namına Onun Derisini Çürütmüyor. Ve O Şekil Ölüyor.
A'lper CivanGeçen yıl
Ismail Olcaş
sen bir ateistsin ve bizide o çukura sürüklemeye çalışıyosun.bu çocuğu tüm müslümanlarla bir tutamazsın.sana göre bizim dinimiz kötü olabilir ama bence senin gibi dinsizlikten iyiydir.sende bunu iyi düşün!! ALLAH ıslah etsin
Ismail OlcaşGeçen yıl
aradakalmış
Söylesene arkadaşım :) Bu sesleri nasıl cehennemle nasıl bağdaştırdın? Isı enerjisi ses enerjisine de dönüşmüş olabilir.
Dininize lafım yok. Ama bazen düşünmenizi istiyorum. Uzun bir yoldan dönerken zaman hızlı geçti diyelim. Siz :'' Allah çabuk geçirdi '' dersiniz. :)) ki aslında olan şey ise bir sebepten dolayı meşgul olmanız ve piskolojik bir durum içerisine girmenizdir. Allah var diye herşeyi ona bağlamayın.İnancınıza tekrar söylüyorum ki saygı duyuyorum ama birazcık düşününüz. Sizin seçtiğiniz lider : Recep Tayyip Erdoğan.İki rekat namaz kıldı diye seçtiniz.Ülkede bir ilerleme yok ! alamadık o kıldığı namazlarda Recep'in hayır duasını derkeeen :) Bir bakmışız ki hırsız olmuş sizin seçtiğiniz başbakanımız :) Şimdi Allah'ı hesaba katın ve ona şu soruyu sorun '' Hırsızlık günah değil miydi?'' hayır dese de inanırsınız :) sizi koyunlar.. Nerden nereye geldim gördünüz mü? Sadece isteğim şu düşünün,araştırın.
aradakalmış2 yıl önce
aradakalmış
Çok saçma birşey bence.Ayrıca müslümanlara göre de ahiret dönemindeyiz daha ; yani oluyor ki daha cennet ve cehennemin içinde kimse yok.Herkes beklemede ölenler dahil..Bu yüzden ateizimi seçtim.Müslümanlar Kur-an'ı yere atan kızın cin çarpması gibi saçma şeylere inanıyorlar.Cahilliyetin dibine vurmuş kişilerin dinidir Müslüman'lık.Peygamberlerinin 9 yaşındaki bir kızla evlenmesi gibidir Müslüman'lık.Somali'nin hepsi müslüman olmasına karşı acı ve açlık içinde ölenlerin dinidir müslümanlık.Dünya farklı olmalıydı..Dinsiz bir dünya olmalıydı belkide.Cahiller ve ölüm olmamalıydı.İnsanlar cehennemde yanıcağım korkusuyla yaşamamalıydı dini..Dinde de kadın-erkek eşitliği tam olmalıydı.Bir erkek 4-5 kadınla olmamalıydı.Onlara kim bu hakkı verdi? Kim 9 yaşındaki bir çocukla evlendi?
İşte bu sorular ateist olmanı sağlıyor..Kendinize iyi bakın,ölmeyin ve cehennem göt korkusuyla yaşayın.
aradakalmış2 yıl önce