Advertising Console

  Tragedia czterech koni! - Możesz pomóc!

  Publikuj
  Viva! Akcja Dla Zwierząt

  przez Viva! Akcja Dla Zwierząt

  34
  9 238 odsłon
  http://vegie.pl/topics81/2021.htm
  Semir...
  Semir trafił do naszej zaprzyjaźnionej stajni na rekonwalescencję. Miał w nozdrzach guza, który utrudniał mu oddychanie. Mimo to koń czuł się znakomicie. Na padoku szalał jak źrebak, miał mnóstwo energii i duży temperament. Jego właściciel miał go leczyć. Obawialiśmy się jednak, że nie wystarczy mu zapału, więc zaoferowaliśmy pomoc.
  Semir wyjechał jednak ze stajni pod pretekstem kolejnych badań. Nic nie wskazywało na to, że grozi mu niebezpieczeństwo…
  Kasztanka...
  Obok Semira zastaliśmy piękną, szlachetną kasztankę. Co ona tam robi? Jest młoda, zdrowa, ma jeszcze podkowy na nogach. A na oczach, o ironio, ochraniacz przeciw muchom. To koń przywieziony prosto ze szkółki jeździeckiej!

  Staruszka...
  W tym samym czasie zostaliśmy wezwani do interwencji. W okolicy Krakowa mieszka obłąkany człowiek, który posiada konia. Klacz jest zachudzona, stara i właściciel nawet jej nie poi. Nie zdążyliśmy zainterweniować. Następnego dnia także i ona pojechała do handlarza.

  Źrebak...
  Do handlarza trafił także młody źrebak. Przyjechał razem z cielakami. Właściciel zastrzegł sobie, ze sprzeda bydło tylko jeśli razem z nim pozbędzie się także konia. Nie znaczył dla niego więcej niż kilkaset kilogramów mięsa.

  Konie musimy wykupić do następnego piątku. Za Semira musimy zapłacić 2 tysiące złotych. Za Kasztankę 3 tys. Staruszka i Źrebak są do kupienia w cenie poniżej 1500zl za konia. To są ceny wyjściowe. Będziemy się oczywiście targować najlepiej jak umiemy.
  Będziemy walczyć o te cztery konie!

  Prosimy wszystkich o pomoc w uzbieraniu pieniędzy. Wpłaty można kierować na konto:

  Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
  53 1500 2080 1220 8000 0100 0000
  z dopiskiem „ 4 konie”

  Prosimy wszystkich o przyłączenie się do akcji!

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: aldona@viva.org.pl tel. 0-603-791-021

  Dziękujemy Monice za przygotowanie prezentacji a zespołowi No Plastic Inside za użyczenie muzyki (noplasticinside.com)