Advertising Console

  UFO-TURKIYE 2008

  bornovali

  par bornovali

  1,1K
  2 666 vues
  Yalnız olmadığımızın kanıtı!!

  "Bütün zamanların en önemli UFO kayıtları" olarak nitelenen kayıtlar geçtiğimiz Mayıs ve Eylül ayları arasında İstanbul'da çekildi. Bekçi Yalçın Yalman tarafından çekilen toplam 2.5 saatlik kayıtları inceleyen İngiliz uzmanlar hayretler içinde.

  Önce Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından incelenen görüntüler şimdi dünyanın dört bir yanındaki uzmanların gündeminde. Üç gün sonra 25 Ekim günü ABD'de, West York'ta biraraya gelecek olan dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce uzman bu görüntüleri tartışacak.

  Ancak görüntüleri izleyen ve onların onayıyla 25 Ekim'deki West York'taki konferansta sunulacak olan görüntüler için İngiliz bilim adamları şimdiden "Bütün zamanların en önemli UFO kayıtları. Görüntülerde sadece uzay araçları değil, çok titizlikle incelendiğinde içindeki varlıkların silüyeti bile seçilebiliyor" dedi.

  Titizlikle inceledikleri görüntülerin tamamen orijinal, üzerine hiçbir oynama olmadığını söyleyen konferansı organize eden İngiliz UFO Data Magazine'nin yetkililerinden Russel Callaghan "Sirius'tan, uzman Hakan Akdoğan'la görüştük. Ayrıca bu kayıtları yapan Yalman'la birlikte olan görgü tanıklarının ifadelerini inceledik. Kayıtlar temiz ve ciddiyetle söyleyebilirim ki bugüne kadar böylesini görmedik. Bu yüzden konferansın ana gündemini oluşturuyor" dedi.

  FOR VIDEO PEASE CLIC THIS LINK...

  http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=5&vid=2836