Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

DUR BU SAÇ KAVURMA HARİKA !! OLİMPİST PİŞİRME ROBOTU İLE

9 yıl önce2.3K views

Mükemmel pişirme, ancak tam ayarında ısınmış ızgarala başlar. artık ızgaranız mükemmel pişirmeler yapmak için hazırdır.... İnteraktif buğulama sistemli ızgara tepsisi sayesinde diğer ızgaralar yeterince ısınmadığı için sertleşen yada su bırakan etler yağ çeken kızartmalar gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNA özgü benzersiz yapışmaz iç yüzey SİLWERLON kaplama,az yağlı ve sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmek için idaaldir.
OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNUN yemek tepsinin Tabandaki özel ivli ısı kanalları son derece homojen ve etkili bir ısı dağılımı sağlayarak OLİMPİST PİŞİRME ROBOTU yemeklerinizin tam kıvamında pişmesini sağlar.
Sağlıklı pişirmek için OLİMPİST PİŞİRME ROBOTU ısının tüm gıdaya tümüyle ulaşmasını sağlar.
Sağlıklı yaşam için, sağlıklı beslenme en önemli koşul bunu başarmakda OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUYLA insanın elinde hiç zor değil..
Sağlıksız pişirimlerde Yaşam kalitesini düşüren kolostürol, hipertansiyon, kalp damar hastalıklarına hatta kansere davetiye çıkarabiliyorlar.
Isıyı yavaş ilettiği ve yağsız pişirmeye müsait olduğu için interaktif buğulama sistemli tavayı tercih edin.
OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNUNA Özgü İnteraktif buğulama sistemiyle gıdaların Kendi özsuyuyla pişmesini sağlayın
OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNUN Yansıtıcı Reflektörü sayesinde çok yönlü yansıyarak yemeklerin homejen biçimde pişmesini sağlar.
OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNUN İnteraktif buğulama sistemli ızgara tavası İç bukey arka yüzeyini fırında kullanabilirsiniz.
Kolay temizlemek için Silwerlon kaplı iç yüzeyler
OLİMPİST PİŞİRME ROBOTUNUN teknolojik olarak kolay kullanım ve foksiyonelliği hedefliyor ancak kullanım kolaylığı sağlanırken estetik boyutu asla gözardı edilmiyor. Hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyor.
Kömürde ızgara yaparken etten akan yağlar köz halinde kömür parçalarının üstüne düştüğünde alevlenmeye neden olur. buda eti yakar.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

DUR BU SAÇ KAVURMA HARİKA !! OLİMPİST PİŞİRME ROBOTU İLE
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x74wkk" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle