Advertising Console

  Hozan Besir-Gelmiş Bahar

  Repost
  ilker

  ilker

  30
  835 927 izlenme

  19 yorum

  Alptekin
  siyaset insalığı her zaman ayrıştırmıştır,Ama insanlar ırk din görüş mezhep olmaksızın birbirlerine saygılı olmalıdır bende bu,siyaset mevcut düzende kimlikleri ayrıştırıp menfaat sağlamk peşindedir. Önemli olan insanların birlilkte güzellik ve barış ortamında yaşamasıdır unutmayalım.Önce insan olmak onurlu yaşamak.
  Alptekin2 yıl önce
  pesimist3434
  Müzikte siyaset ne kadar olur bilemem ama trabzonluyum Türküm ve sagcıyım ve turku kesinlikle dinlemeye biriyim Hozan Beşir i de daha yeni tanıdım Diyarbakırlı bi arkadas gonderdi ve dinledim ve 25 yasındayım bu yasa kadar bi sarkıyı bi turkuyu bu kadar icten soyleyen yorumlayan birini gormedim ve albumlerini indirmeye basladım bi karadeniz tukusu olan feridem i bile o kadar icten okuyoki kendine hayran bırakmakdan baska bi şey değil sazı calan eline turkuyu soyleyen agzına saglık Hozan Beşir ve lutfen bu ulke topraklarında yapılan turkuler icin bari siyaset yapmayın...
  pesimist34346 yıl önce
  sozcan_46
  brukan12
  haklısın kardeşim sana canı gönülden katılıyorum...
  insanları şucu bucu diye ayırmamak gerekir....
  sozcan_466 yıl önce
  haydar
  gerçekten güzel yüreğine sağlık hozan beşir. bazı arkadaşların dediği gibi mzüik evrenseldir. kimse bunun üzerinde siyaset yapmasın lütfen. hepimiz kardeşiz.bizi birbirimize düşüren asıl suçlular siyasetçilerimizdir.
  haydar6 yıl önce
  sezai_4747
  ilk önce beşir üstada teşşekkür ellerine diline sağlık ikincisi kürt türk vs. ayrımcılık meselesi arkadaşlar.. bu konuda bilinmeyen ve yaşanmayanlar hakkında söz söyleme hakkı olmayanlar yarumda bulunsun ama derince konuşmasın demek istediğim kardeşliğin hakkı verilsin öyle kardeşlikten konuşulsun kemal sunalın filmindeki gibi deyil 2 kürt halkına 5 bana herkesin bir işi evi ailesi yaşamı anlayışı bakışı ve mezebi dini vardır.. dünyanın her yerinde kürt türk vs. insan var ama neden bu sorun türkiyede var çünkü kurnazlık piyonluk ve çıkarlar var. sağ olsun şu büyükler ne halt yediklerini bildikleri halde devam ediyorlarya bu buna şu azun lafın kısasını söyliyim... herkes kardeştir ama biz kürtlerin sözleri vardır ezelden gelen kurme dare neş darebıı!.. dar kurmi nabı!.. yani( ağacın kurtları ağaçtan olmazsa ağaç çürümez ). dilerim allahtan sonumuz hayırlı olur bütün dünyaya barış huzur dileklerimle.
  sezai_47477 yıl önce
  Daha fazla yorum göster