Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Karakucak Güreşleri 19 yıl aradan sonra yeniden yapıldı - BURSA

evvelsi gün6 views

beyazgazete

beyazgazete

- Güreşlerden detaylar - Elmalı Mahallesi muhtarı İbrahim Turan'ın açıklamasıKarakucak Güreşleri 19 yıl aradan sonra yeniden yapıldı - Bursa 'nın İznik ilçesindeki Aliç Yaylası'nda yapılan güreşlerde başpehlivanlığı Ali Rıza Kaya kazandıBURSA (AA) - Bursa 'nın İznik ilçesinde 19 yıl aradan sonra yeniden yapılan Karakucak Güreşleri'nde başpehlivan Ali Rıza Kaya oldu.En son 1999 yılında düzenlenen Karakucak Güreşleri, İznik Belediyesi ile Türkiye Güreş Federasyonunun ortaklığı ve Elmalı Mahallesi Muhtarlığının ev sahipliğinde Aliç Yaylası'nda gerçekleştirildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından mevlit okundu. İznik Belediyesi Mehter Takımı'nın gösterisiyle başlayan güreşlere Türkiye genelinden 150 sporcu katıldı.
Güreşlerde yapılan açık arttırmada güreş ağalığını Ali Çil aldı. Çil, daha sonra davul zurna eşliğinde vatandaşları selamladı.Müsabakalarda başpehlivanlığı Ali Rıza Kaya kazandı.Başaltı kategorisinde İsmail Can, büyük ortada Bekir Sargın, küçük ortada Mehmet Ali Şahin, deste küçükte Sertaç Özgür, ayakta Mazhar Akyüz, tozkoparanda Berk Avcı ve teşvikte ise Yusuf Demirkurt birinci oldu.Minikler kategorisinde mücadele eden güreşçiler, izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.Müsabakaların ardından dereceye giren güreşçilere ödülleri ve madalyaları verildi.
Karakucak Güreşleri'ne, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.


http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/karakucak-guresleri-19-yil-aradan-sonra-yeniden-yapildi-bursa-581169.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Karakucak Güreşleri 19 yıl aradan sonra yeniden yapıldı - BURSA
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rwmia" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle