Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Spor Atiker Konyaspor - Bb Erzurumspor Maçının Ardından

evvelsi gün99 views

haberler

Haberler.com

Spor Atiker Konyaspor - BB Erzurumspor maçının ardındanİsmail AKKAYA - Hasan DÖNMEZ KONYA (DHA) - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, eksiklerini gördüklerini ve bunları gidermeye çalışacaklarını söyledi.
Spor Atiker Konyaspor - BB Erzurumspor maçının ardından

İsmail AKKAYA - Hasan DÖNMEZ KONYA (DHA) - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, eksiklerini gördüklerini ve bunları gidermeye çalışacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise hakem Suat Arslanboğa'nın performansını eleştirdi.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 3-2 galip ayrıldıkları Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Bu maçın çok önemli olduğunu ifade eden Çalımbay, "Bugün bizim için çok önemliydi. Kazanmamız gerekiyordu. Maça iyi başladık. İstediğimiz pozisyonları yakaladık. Sonra hiç beklemediğimiz ve özellikle hafta içi çok çalıştığımız ölü toplardan goller yedik. Haber

https://www.haberler.com/spor-atiker-konyaspor-bb-erzurumspor-macinin-11140233-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Spor Atiker Konyaspor - Bb Erzurumspor Maçının Ardından
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rwfyr" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle