Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

VELLEZERIT HALITI NE GURIQ TE MALISHEVES 2018

2 days ago0 views

Facebook: http://smarturl.it/ONIMA Dhe Produksioni Neta
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006139456326

Per Qdo Vrejtje apo Kerkes Lajmrohu ne Viber +38349-683-109 ose ne
Emaili : produksioni_n@hotmail.com Abonohuni ne Kanalin Tone Beni Subsribe qe te informoheni per video te reja te drejtat e rezervuara P.M.N************************* Respektimi nanes nana nëna nënës nena gjyshe gjyshja gjyshi plaka plaki mixha migja agja axha intervista ma qart fort intervist pa parapar prindi prindit marsi "dita e nanes" gruas gbrother albania 5" vedat bajrami sevdai radogoshi rasim thaqi cima genta ismajli adem ramadani ilahi ferki shala jashari uqk ushtria qlirimtare kosoves tirana vica fore VDEKJA irfan salihu vdes ligjerata islame fetare kisha katolike krishtlindjet pashket gezuar festa bajrami kurban fiter jakup asipi nora istrefi bekir halimi te dua shqiperia dashuria muzik shqip ilahi adem ramadani enis rama shefqet krasniqi katedralja nena terez don shan zefi lush gjergji mirdita jezu krishti bibla ungjilli konvertohet hoxha prifti portokalli apartamenti 2xl bypass show top xhamia kang folklorike burimore valle adelina ismaili shyhrete behluli polifonike xeni alban
arqile boti xhindët profet pejgamberi shefqet krasniqi jakup asipi irfan salihu magjia e bardh zeze burdushi sehire sehiret magjistar ligjerata islame bekir halimi sadullah bajrami humor shqip kang folklorike popullore burimore shqipe cima leci ekrem avdiu tribun shamia Zoti jezu krishti mirdita gongje bojagjiu kisha katolike ungjillore krishtlindjet kershendellat pashket muslimanet protest adelina ismajli emocionuese shokuese ermal fejzullahu adelina ismajli blerim latifi islami ligjerata ardian gjini jakup krasniqi sali berisha enver hoxha komunismi gjergj kastrioti alma lama albin kurti vetevendosje protesta barak obama bota sot koha ditore gazeta express mahalla jone mahmutovit dhe rexhepovit fresk fare fiks fare adem demaqi mikullovci masakra reqakut prekaz drenica fatmir limaj isa mustafa muhamet begjet pacolli mimoza kusari lila vlora qitaku vjosa osmani ibrahim rugova pandeli majku albania fatos nano edi rama tirana ethem beu shkodra kruja prishtina shkupi ali ahmeti menduh thaqi politikanet politika kushtetuta laike ligji i homoseksualeve pederave burim ramadani lopa donika kada bujupi ahmet isufi nexhat daci visar ymeri glauk konjufca daran mulliqaj olsi jazexhi rrokum tv klan kosova baton haxhiu zona b opinion blendi fevziu portokalli agron llakaj agim bajko neni miratua kuvend kuvendi i kosoves shqiperis parlamenti katundar dhe sheherli politikanet votimi votat zgjedhjet parlamentare komunale qemajl mustafa isa boletini ismajl qemajli 28 nentori flamuri kombetar shqiptar kosovar shqiponja plisi drita gjilani aak ldk pdk akr ferid agani islame ilahi adem ramadani qafiri halil matoshi flaka surroi tirana prishtina ferizaji gjilani peja gjakova mitrovica durresi mirdita vlora saranda shkodra korqa lushnje kruje kalaja ismajl qemajli kadare rexhep qosja spahiu sejdi...

Report this video

Select an issue

Embed the video

VELLEZERIT HALITI NE GURIQ TE MALISHEVES 2018
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rwdyg" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above