Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Ürdün'de 5 Güvenlik Görevlisi Hayatını Kaybetti

evvelsi gün51 views

haberler

Haberler.com

- Ürdün'de 5 güvenlik görevlisi hayatını kaybettiAMMAN - Ürdün Güvenlik Güçleri, teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda 5 güvenlik görevlisini hayatını kaybettiğini 3 teröristin ise öldürüldüğünü açıkladı.
- Ürdün'de 5 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti

AMMAN - Ürdün Güvenlik Güçleri, teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda 5 güvenlik görevlisini hayatını kaybettiğini 3 teröristin ise öldürüldüğünü açıkladı.
Ürdün Güvenlik Güçlerinin teröristlere yönelik operasyonlarında meydana gelen çatışmalarda bugün 5 güvenlik görevlisini hayatını kaybettiği, 3 teröristin ise öldürüldüğünü açıkladı. Cuma günü Al-Fhais bölgesinde 1 jandarmanın ölümüne yol açan terör saldırısından sonra başlatılan ve 2 gündür devam eden operasyonlar kapsamında 5 teröristin de canlı olarak ele geçirildiği öğrenildi.
Cuma günü Al-Fhais bölgesindeki meydana gelen terörist saldırı sonucu 1 jandarma çavuş yaşamını yitirmiş, 2 sivil 4 jandarma personeli olmak üzere 6 kişi de yaralanmıştı. Haber

https://www.haberler.com/urdun-de-5-guvenlik-gorevlisi-hayatini-kaybetti-11139955-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Ürdün'de 5 Güvenlik Görevlisi Hayatını Kaybetti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rwaas" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle