Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Hacı adayları kutsal topraklarda - MEKKE

evvelsi gün17 views

beyazgazete

beyazgazete

- Hacı adalarının otele gelişi ve karşılanışları - Hacı adayları Harun Gökçe ve Ayla Coşkun'un konuşmalarıHacı adayları kutsal topraklarda - Hac görevini yerine getirmek için Mekke 'ye gelen Türk hacıları kaldıkları otellerde ilahi ve çiçeklerle karşılanıyor - Daha çok ilk gelen kafile için düzenlenen karşılama merasimi hacı adaylarını çok memnun ediyorMEKKE (AA) - Hac ibadetini yerine getirmek için Mekke 'ye gelen Türk hacı adayları kaldıkları otellerde çiçek ve ilahilerle karşılanıyor.Daha çok ilk gelen kafile için düzenlenen karşılama merasimi hacı adaylarını da çok memnun ediyor. Çeşitli ikramların yapıldığı karşılamalar otellerin kapı girişinde başlıyor. Otel personelinin yardımıyla lobide ağırlanan hacı adaylarına hurma, zemzem, soğuk içecek ve diğer yiyecekler ikram ediliyor. Hacı adayları bu ikram ve karşılamayla yol yorgunluğunu bir nebze de olsa üzerinden atıyor. - Hacı adayları heyecanlıKıbrıs'tan geldiğini söyleyen hacı adayı Harun Gökçe, ilk defa Kabe'yi göreceği için çok heyecanlı olduğunu belirterek kutsal topraklara geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Gökçe, Türkiye'den hacı olmak isteyenlerin 10 yıl beklediğini, Kıbrıs'tan hacca gelmenin daha kolay olduğunu kaydederek "Allah herkese nasip etsin." dedi.
Hacı adaylarından Ayla Coşkun da anlatılamayacak duygular içinde olduğunu dile getirerek "İlk defa geliyorum. Çok sevinçliyim, çok mutluyum." diye konuştu.


http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/haci-adaylari-kutsal-topraklarda-mekke-581097.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Hacı adayları kutsal topraklarda - MEKKE
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rw9ol" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle