Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kemal Kılıçdaroğlu Yıkılan Köprüyü Yerinde İnceledi

evvelsi gün100 views

haberler

Haberler.com

Kemal Kılıçdaroğlu yıkılan köprüyü yerinde incelediORDU - Ordu'da yaşanan sel felaketini incelemek ve bilgi almak üzere kente gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Yıkılan köprü kısa sürede tamir edilerek, yanındaki köprü ile birlikte yenisi yapılacak" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu yıkılan köprüyü yerinde inceledi

ORDU - Ordu'da yaşanan sel felaketini incelemek ve bilgi almak üzere kente gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Yıkılan köprü kısa sürede tamir edilerek, yanındaki köprü ile birlikte yenisi yapılacak" dedi.
Ordu ziyaretleri kapsamında Ünye ilçesinde yıkılan Cevizdere köprüsüne uğrayan Kılıçdaroğlu, beraberindeki ekiple birlikte alanı inceledi. Köprünün yıkılan bölgelerini yakından inceleyen Kılıçdaroğlu, ardından da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Yaptığı açıklamada yaşanan bu hadiseleri bir felaket olarak değerlendiren Kılıçdaroğlu, "İklim değişikliklerini hepimiz biliyoruz, bütün dünya biliyor. Dolayısı ile doğaya saygılı olmamız lazım. Haber

https://www.haberler.com/kemal-kilicdaroglu-yikilan-kopruyu-yerinde-11139676-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kemal Kılıçdaroğlu Yıkılan Köprüyü Yerinde İnceledi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rw3kn" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle