Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Çiftlik Sahibi Ağlayarak Anlattı: 'Malım Mülküm Gitse Bu Kadar Üzülmezdim'

2 days ago0 views

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aç kalan başıboş köpeklerin çiftlikte saldırdıkları 40 tavuk ile 10 hindi telef oldu. Gözyaşlarını tutamayan çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, malım mülküm gitse bu kadar üzülmezdim" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle İmam Hatip Anadolu Lisesi arkasında bulunan Adnan Yuvarlak’a ait çiftliğin bahçesinde bulunan tavuk ve hindilere başıboş köpekler saldırdı. Çiftliğe gitmek üzereyken giriş kapısının altından çıkan köpeği gören çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, tavuk ve hindilerinin telef olduğunu görünce büyük bir şok yaşadı.

Sadece bir tavuk sağ kalmış

Büyük bir üzüntü içinde olduğunu ifade eden Adnan Yuvarlak, kümeste 50 hayvanının telef olduğunu, sadece bir tavuğunun sağ kurtulduğunu söyledi.

Belediyenin başıboş köpeklere çözüm bulması gerektiğini kaydeden Yuvarlak, “Çiftliğime hayvanlarımı dolaşmaya gelirken, kapının altından köpek çıktı. Geldim kümese baktım ne tavuğum kalmış, ne de hindim. 50 tane can gitti, yazık değil mi bu hayvancıklara” diye konuştu.

“Malım mülküm gitse bu kadar üzülmezdim”

“50 bin lira kaybetsem bu kadar acımazdım” diyen Yuvarlak, “Belediyeye sesleniyorum; bu sokak köpeklerine bir çözüm bulunsun. Üzüntüm çok büyük. Malımı mülkümü çalsalar bu hayvanlara üzüldüğüm kadar üzülmezdim. Yazık günah be bu hayvancıklara, gözüm gibi baktım onlara, hepsi neşe kaynağımdı. Olmaz böyle bir şey kaymakama kadar şikayet edeceğim” dedi.#haber #gündem #sondakika #news #haberler

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

Çiftlik Sahibi Ağlayarak Anlattı: 'Malım Mülküm Gitse Bu Kadar Üzülmezdim'
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rw31w" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above