Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Çocuklar 'su oyunu parkı'nda serinliyor - GAZİANTEP

evvelsi gün9 views

beyazgazete

beyazgazete

Çocuklar "su oyunu parkı"nda serinliyor - GAZİANTEP - Su oyunu parkından detay görüntüler - Parkta eğlenen çocuklardan detay görüntüler - Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu Gaziantep 'de çocuklar, su tabancaları ve fıskiyelerin de bulunduğu parkta gönüllerince eğleniyorGAZİANTEP (AA) - Gaziantep 'te çocuklar, "su oyunu parkı"nda hem eğleniyor hem de serinleme imkanı buluyor.Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu kentte çocuklar ve gençler, Fıstık Park'taki "su oyunu parkı"nda vakit geçiriyor.Gün boyunca açık olan parkta, su tabancaları, kovalar ve fıskiyelerin altında gönüllerince eğlenen çocuklar, bu sayede serinliyor.Çocuklardan Yunus Emre Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sıcaklardan bunaldıklarını, serinlemek için de parka geldiklerini söyledi.

Kardeşleri ve kuzenleriyle geldiği parkta çok eğlendiğini dile getiren Polat, "Havuza gidemiyoruz. Burada hem serinliyoruz hem de oyun oynuyoruz. Böylece sıcak havalarda çok rahatlıyoruz." dedi.
Süleyman Özçelik de oyun parkını sevdiğini ifade ederek, "Burası çok güzel. Sıcak havalar bizim için fırsat oldu. Su tabancaları, kovalarla oynayarak mutlu oluyoruz." diye konuştu.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/cocuklar-su-oyunu-parki-nda-serinliyor-gaziantep-581022.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Çocuklar 'su oyunu parkı'nda serinliyor - GAZİANTEP
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rw02y" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle