Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Öğretmen Evi Uygun Fiyatlı Boya Badana Nasıl Yapılır Bilgi Almak İçin Arayınız Rıza Vedat Yerlikaya

evvelsi gün0 views

Aykut öğretmen Öğretmen Evi Uygun Fiyatlı Boya Badana Nasıl Yapılır Bilgi Almak İçin Rıza Vedat Yerlikaya
İşlerinde uzman olan Rıza Yerlikaya ve Vedat Yerlikaya Kaliteli sistemli ve dikkatli iş çıkartıyorlar bunu hemde uygun fiyata yapıyorlar.Aykut öğretmen kanalı referanslı aradığınızı ve eğitimci olduğunuzu belirtiniz.
Rıza Yerlikaya 0537 264 0137
Vedat Yerlikaya 0539 831 7043
evimiziboya@gmail.com
boya badana,ev badanası,duvar badanası,ucuz badanacı,tadilat işleri,ev bakımı,rıza yerlikaya,vedat yerlikaya
Yeni videolardan haberdar olun ABONE OLUN.
Emeğe Saygı Çerçevesinde Videoyu Beğenip Paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızla destek olursanız katkı sağlamış olursunuz. Müzik Malzemeleri ile ilgili özel sitemden dan tüm müzik malzemelerini inceleyebilirsiniz. www.aykutilter.com
Bana telefon ile ulaşabilirsiniz. 0532 322 2351
Filli boya, diyo, marshall boya, renk kartelası, Spatular, astar tüm bu tekn,k bilgileri sorduğunuzda size anlatan işin uzmanı bir ekip ve işleri okadar yoğun ki başlarını kaşıyacak vakitleri yok.

Ays organizasyon sahibi Aysun ilter aracılığı ile bir çok kez çalıştığımız bu ekipte keşiften temizliğe saten alçı boyadan sıva alçı dolgu alçı ya kadar tüm detayları ile temiz tizi çalışan bir ekip.
Boya Nedir ? ve Uygun Boya Nasıl Seçilir ?
İç ve dış mekanlar da zemin hazırlıklarının tamamlanmasının ardından, yüzeyin kişisel zevklere göre seçilen renklere bürünmesine imkan veren, sürüldüğü yüzeyi koruyan ve dekoratif özellik kazandıran kimyasal maddelere ”Boya” denir.

Boya hemen hemen tüm malzemelere uygulanabildiği için sanat, tasarım, endüstriyel kaplamalar gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Boyalar kullanım alanı ve amaçlarına göre çok değişik özelliklere sahiptir.

Genel Olarak Boyada Aranılan Özellikler :

Boyada Kapatıcılık : Boyanın uygulandığı yüzeyi tamamen kapatması, yüzeyi göstermemesi ve iki katta yüzeyi kapatması beklenmektedir.

Kolay Uygulanabilir Olması : Boyanın, fırça ile rahat bir uygulama yapılması ve sonuç olarak iyi bir yüzey görünümü bırakması beklenmektedir.

Fiziksel Etkilere Dayanım : Sürtünme, çizilme, silinme gibi etkenlere karşı dayanıklı olması beklenmektedir.

Kimyasal Etkilere Dayanım : Sabun, deterjan, kola, yağ, meşrubat gibi maddelere dayanıklı olması gerekmektedir.

Atmosferik ve Özel Şartlara Dayanım : Yağmur, güneş ve diğer koşullara dayanıklı olması gerekmektedir.

Dekoratiflik : Tüm bu özelliklerinin yanında uygulanan yüzeye ve mekana dekoratif bir görüntü kazandırması beklenmektedir.

Uygun Boya Seçimi

1) Öncelikle yüzeye uygun bir boya seçilmeli ve yardımcı malzeme gerekiyorsa yüzeye ve boyaya uygun olmasına dikkat edilmelidir.

2) Boya satın alınırken kaliteli olanı tercih edilmelidir. Ucuz ve kalitesiz boyalar metrekare bazında kaliteli boyalarla aynı maliyete gelir. Ancak az bir fiyat için yapılan tasarruf ileride büyük zararlara neden olabilir.

3) Piyasada her kalitede boya, astar ve tiner bulunabilir. Ancak uygulamada daha iyi sonuç almak için yüzeye uygun boya, astar ve tiner kul

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Öğretmen Evi Uygun Fiyatlı Boya Badana Nasıl Yapılır Bilgi Almak İçin Arayınız Rıza Vedat Yerlikaya
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvz7g" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle