Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Sapanca Gölü'nde kürek şöleni - SAKARYA

evvelsi gün6 views

beyazgazete

beyazgazete

- Kürek yarışlarından detaylar - Yakınlarının sporculara desteği - Yarışları izleyen Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Nurten Gözoğlu'nun açıklaması - Sapanca Gölü'nde düzenlenen Türkiye Deniz Küreği Şampiyonası sona erdiSAKARYA (AA) - Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Sakarya 'da düzenlenen Türkiye Deniz Küreği Şampiyonası tamamlandı.Sapanca Gölü'ndeki Kırkpınar parkurunda düzenlenen yarışlarda, Fenerbahçe, Beşiktaş, Sümerspor Kürek, Adıyaman Gençlik ve Spor, Altınboynuz, İzmir Kürek, Türk Balıkadamlar, Sinop Gençlik ve Spor, Fethiye Belediyesi, Denizciler, Gerze Yelken ve Su Sporları, Van Edremit Belediyesi, Sinop Kürek kulüplerinden 145'i kadın 347 sporcu mücadele etti.Yarışları izleyen Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Nurten Gözoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş takımına destek için Sapanca'ya geldiklerini söyledi.

Sapanca'daki ortamın deniz küreği için müsait olduğunu vurgulayan Gözoğlu, "Su durgun, hava çok güzel. Açık bir alan, insanlar buraya çok alışkın. Belediye de çok yardımcı oluyor. Deniz küreği yapmak için oldukça güzel bir ortam. Herkesi bekleriz." diye konuştu.
Final yarışlarının ardından takımlar sıralaması şöyle oluştu:19 yaş altı kadınlar: 1. Sinop Gençlik ve Spor, 2. Altınboynuz, 3. Sümerspor Kürek.19 yaş altı erkekler: 1. Fenerbahçe, 2. Altınboynuz, 3. Sümerspor Kürek.Kadınlar: 1. Sinop Gençlik ve Spor, 2. Fethiye Belediyesi, 3. Altınboynuz.Erkekler: 1. Fenerbahçe, 2. Beşiktaş, 3. Sümerspor Kürek.

http://beyazgazete.com/video/webtv/spor-4/sapanca-golu-nde-kurek-soleni-sakarya-581006.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Sapanca Gölü'nde kürek şöleni - SAKARYA
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvyfq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle