Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kurbanlıklar Sıcaktan Bunalmayacak - İstanbul

4 dakika önce1 views

haberler

Haberler.com

Eyüpsultan Belediyesince Kemerburgaz'da açılan kurbanlık pazarında, Türkiye'nin dört bir yanından getirilen hayvanlar için soğutma sistemleri kuruldu.


Belediyeden yapılan açıklamaya göre, sıcak yaz aylarında kurbanlıkların sıcaktan bunalmaması için kurulan soğutucu sistemlerinden besicilerin de memnun kaldığı bildirildi.

Günlük olarak mikroplara karşı ilaçlanan kurban pazarında 100'den fazla çadır bulunduğu ve belediyeye bağlı veterinerlerin sürekli olarak denetim yaptığı belirtilen açıklamada, kesim yeri, kafeterya, karantina çadırı ve yakınında da hayvan kliniğinin hizmet verildiği aktarıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Eyüpsultan Belediyesi Veteriner Hekimi Gökhan Karadağ, "Havaların sıcak olması nedeniyle fanlarla çadırlarımızı serinletiyoruz. Hayvan refahı için bu çok önemli. Serin bir ortamda, hijyenik bir ortamda kurbanlıklarımızı kurbana hazırlıyoruz." ifadesini kullandı. Haber

https://www.haberler.com/kurbanliklar-sicaktan-bunalmayacak-istanbul-11139325-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kurbanlıklar Sıcaktan Bunalmayacak - İstanbul
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvy36" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle