Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Selenica në zi, familja e autorit ikën nga fshati - Top Channel Albania - News - Lajme

2 days ago1 views

Pas masakrës së tmerrshme në fshatin Resulaj, kushdo ka hapur dyert e mortit, por aty ku ka ndodhur tragjedia, të njohur e të pa njohur, banorë të fshatrave përreth dhe emigrantë, në vend të ngushëllimit ?të rroni vetë?, hedhin ne heshtje duhan.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Selenica në zi, familja e autorit ikën nga fshati - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvx27" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above