Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Autori i masakrës së Vlorës, pas vrasjes filmoi viktimat - News, Lajme - Vizion Plus

2 days ago0 views

http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://instagram.com/vizionplustelevizion
https://twitter.com/VizionPlusTV

Grupi hetimor ka sekuestruar si provë materiale telefonin e autorit të masakrës në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.Sipas burimeve nga grupi hetimor bëhet me dije se autori 24-vjeçar, pasi kreu masakrën ka filmuar viktimat dhe masakrën që kishte kryer me telefonin e tij. Paraprakisht dyshohet se ai i ka dërguar si prove një video djalit të hallës në ?Facebook Messenger?.
Ndërkohë aktualisht autori Ridvan Zykaj mbahet në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Vlorës dhe pritet që të hënën të dalë para gjykatës së këtij qyteti.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Autori i masakrës së Vlorës, pas vrasjes filmoi viktimat - News, Lajme - Vizion Plus
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvvtu" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above