Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

1 tonluk kurban 'Gladyatör' 15 bin liraya satıldı - AFYONKARAHİSAR

evvelsi gün75 views

beyazgazete

beyazgazete

1 tonluk kurban "Gladyatör" 15 bin liraya satıldı - AFYONKARAHİSAR - Sandıklı hayvan pazarından görüntü - 1 tonluk "Gladyatör" isimli danadan görüntü - "Galdyatör" isimli dananın Kamil Türavcı'nın konuşması - Kurbanlıklardan görüntüler - Kurbanlık alım satımından görüntü - Hayvan yetiştiricisi Ali Sarı'nın konuşması1 tonluk kurban "Gladyatör" 15 bin liraya satıldı - Afyonkarahisar 'da hayvan pazarında görücüye çıkan "Gladyatör" isimli 1 tonluk kurbanlık dana 15 bin liraya alıcı bulduAFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar 'ın Sandıklı ilçesindeki hayvan pazarında satışa çıkarılan "Gladyatör" isimli 1 tonluk kurbanlık dana, 15 bin liraya satıldı.İlçede Kızık köyü yolu üzerinde kurulan hayvan pazarında, Kurban Bayramı öncesi hareketlilik yaşanıyor. Çevre belde ve köylerden pazara gelen hayvan satıcıları, yetiştirdikleri büyükbaş ve küçükbaş hayvanları görücüye çıkarıyor.Pazarın en gözde kurbanlığı 1 tonluk "Gladyatör" isimli simentel cinsi dana, bugün 15 bin liraya alıcısını buldu.Kurbanlığın sahibi Kamil Türkavcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, pazarın en büyük hayvanı olan Gladyatör'ü 2 yılda yetiştirdiklerini söyledi.

Türkavcı, kurban fiyatlarının bu yıl çok uygun olduğunu belirterek, şöyle konuştu:"Pazar bu yıl geçen yıl ile aşağı yukarı aynı. Her bütçeye göre hayvan bulunuyor. Vatandaşlar piyasayı araştırıyor. Fiyatlar yerli büyükbaş hayvanlar için 4 bin liradan başlıyor, 15 bin liraya kadar çıkıyor. Bizim yetiştirdiğimiz 1 tonluk "Gladyatör " isimli danayı 15 bin liraya sattık. Alıcısına hayırlı uğurlu olsun." - “Dolara değil, kurbanlığa para yatırsınlar”Hayvan yetiştiricisi Ali Sarı da pazardaki kurbanlık fiyatlarının çok pahalı olmadığını belirterek, “Paraları dolara yatırmasınlar, gelip kurbanlıklarını alsınlar. Fiyatlar çok uygun. Kurbanda et yesinler.” diye konuştu.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/1-tonluk-kurban-gladyator-15-bin-liraya-satildi-afyonkarahisar-580955.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

1 tonluk kurban 'Gladyatör' 15 bin liraya satıldı - AFYONKARAHİSAR
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvt1i" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle