Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Dalgalara kapılan genci arama çalışmaları devam ediyor

evvelsi gün27 views

beyazgazete

beyazgazete

Arama çalışmalarından görüntü
-Ekiplerden görüntü
-Gencin yakınlarından görüntü
-Fotoğraf

( ZONGULDAK ) ZONGULDAK

- Zonguldak'ta, dalgalara kapılarak denizde kaybolan 19 yaşındaki Hayrettin Taşdemir'i arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Kızlar Plajı’na serinlemek için denize gelen Hayrettin Taşdemir, dalgalara kapılarak kayboldu. Cuma günüden bugüne süren arama çalışmalarının 3’üncü gününde genç, Sahil Güvenlik, AFAD Ekipleri dalgıçlar tarafından yapılan çalışmalarla aranıyor. Zonguldak’ta serinlemek için denize giren Hayrettin Taşdemir(19) kaybolmasının 3’üncü gününde arama çalışmaları devam ediyor. Genci arama çalışmalarına Zonguldak Polisi, Sahil güvenlik ve AFAD ekipleri katıldı.
Dalgıçlar denizde arama yaparken, havadan da AFAD tarafından helikopterle arama çalışması yaptı. Gencin yakınları ise arama çalışmalarını yakından takip etti. Olay, 10 Ağustos tarihinde Milli Egemenlik Caddesi üzerindeki sahilde meydana geldi. Hayrettin Taşdemir, vatandaşların dalgalı olduğu için girmemesi yönünde uyarıda bulunduğu denize girdi. Arkadaşı Gökhan Korkmaz ile yüzen Hayrettin Taşdemir, bir süre sonra suda çırpınmaya başladı.
Dalgaların etkisiyle kıyıdan uzaklaşan Hayrettin Taşdemir'i sahildeki vatandaşlar kurtarmaya çalıştı. Hayrettin Taşdemir, tüm çabalara rağmen suda gözden kayboldu. Arkadaşı Gökhan Korkmaz ise son anda kurtarıldı. Olayın ardından sahile polis, sağlık ekibi ve AFAD yönlendirildi. Deniz polisi ve Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait römorklar denizde arama çalışması yaptı. Taşdemir, tüm aramalara rağmen bulunamadı.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/dalgalara-kapilan-genci-arama-calismalari-devam-ediyor-580951.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Dalgalara kapılan genci arama çalışmaları devam ediyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvssy" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle