Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Anneler ve Kızlar Kampta

32 saniye önce0 views

haberler

Haberler.com

İstanbul'un Arnavutköy Belediyesi, keyifli vakit geçirmeleri için ilçede yaşayan anneler ve kızlarını kampta buluşturdu.
Arnavutköy Belediyesi, birlikte keyifli vakit geçirmeleri için ilçede yaşayan anneler ve kızları için kamp düzenledi. Arnavutköy İmrahor mesire alanında başlayan ve 2 gün sürecek olan kampa yaklaşık 80 anne ve kızı katıldı. Teknolojik aletler olmadan sadece sosyalleşmek amacıyla kampa giren anneler ve kızları, macera parkı, deniz bisikleti, geleneksel okçuluk, matrak oyunu, yükseklik korkusunu yenmeleri için dev salıncak etkinliklerinde keyifli vakit geçirdi.

Anneler ve kızları, her sabah düzenli olarak eğitmenleriyle birlikte sabah sporu yaptıktan sonra kaldıkları çadırları ve çevresini düzenleyerek sabah kahvaltılarını yapıyor. Öğle yemeğine kadar kendileri için kurulan parkurlarda doyasıya eğlenen aileler, öğle yemeği sonrası geliştirdikleri çeşitli oyunlarla keyifli vakit geçiriyor..

https://www.haberler.com/anneler-ve-kizlar-kampta-11138895-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Anneler ve Kızlar Kampta
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvslq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle