Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

'Cumhurbaşkanının istediği madalyayı alacağız' - BERLİN

evvelsi gün5 views

beyazgazete

beyazgazete

"Cumhurbaşkanının istediği madalyayı alacağız" - BERLİN - Milli atler Ramil Guliyev, Jak Ali Harvey ve Yasmani Copello Escobar'ın Berlin 'den görüntüleri "Cumhurbaşkanının istediği madalyayı alacağız" - Milli atlet Ramil Guliyev:"(Cumhurbaşkanının madalya beklentisi) İstedi, biz de onu yapacağız inşallah”BERLİN (AA) - Erkekler 200 metrede Avrupa şampiyonu olan milli atlet Ramil Guliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın altın madalya beklediği 4x100 metre bayrak yarışını kazanmak istediklerini söyledi.

Ramil, kendisi gibi 2018 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda madalya kazanan Yasmani Copello Escobar (erkekler 400 metre engellide gümüş) ve Jak Ali Harvey (erkekler 100 metrede bronz) ile beraber organizasyona ev sahipliği yapan Almanya'nın başkenti Berlin 'in tarihi yerlerinden Brandenburg Kapısı’nı ziyaret etti.Ay - yıldızlı atletler, burada bulunan insanlarla fotoğraf çektirdi ve imza dağıttı.
Ramil, gazetecilere yaptığı açıklamada, 4x100 metre bayrak yarışına hazırlandıklarını belirterek, "Allah’ın izniyle güzel bir yarışa katılacağız. Orada bakacağız dereceye." değerlendirmesinde bulundu. Azerbaycan asıllı sprinter, bir gazetecinin "Sayın Cumhurbaşkanı sizden madalya istemişti." hatırlatmasını yapması üzerine "İstedi, biz de onu yapacağız inşallah." dedi.
Jak Ali Harvey ise bayrak yarışına katılacak atletlerin dinlendiğini ve madalya almak istediklerini söyledi.

Erkekler 4x100 metre bayrak yarışının elemeleri TSİ 20.40'da, finali de TSİ 22.35'te koşulacak.

http://beyazgazete.com/video/webtv/spor-4/cumhurbaskaninin-istedigi-madalyayi-alacagiz-berlin-580895.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

'Cumhurbaşkanının istediği madalyayı alacağız' - BERLİN
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvog8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle