Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Aç Kalan Köpekler, 40 Tavuk ile 10 Hindiyi Telef Etti

3 gün önce115 views

haberler

Haberler.com

Aç kalan köpekler, 40 tavuk ile 10 hindiyi telef ettiTEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aç kalan başıboş köpeklerin çiftlikte saldırdıkları 40 tavuk ile 10 hindi telef oldu.
Aç kalan köpekler, 40 tavuk ile 10 hindiyi telef etti

TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aç kalan başıboş köpeklerin çiftlikte saldırdıkları 40 tavuk ile 10 hindi telef oldu. Gözyaşlarını tutamayan çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, malım mülküm gitse bu kadar üzülmezdim" diye konuştu.
Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle İmam Hatip Anadolu Lisesi arkasında bulunan Adnan Yuvarlak'a ait çiftliğin bahçesinde bulunan tavuk ve hindilere başıboş köpekler saldırdı. Çiftliğe gitmek üzereyken giriş kapısının altından çıkan köpeği gören çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, tavuk ve hindilerinin telef olduğunu görünce büyük bir şok yaşadı.
Sadece bir tavuk sağ kalmış
Büyük bir üzüntü içinde olduğunu ifade eden Adnan Yuvarlak, kümeste 50 hayvanının telef olduğunu, sadece bir tavuğunun sağ kurtulduğunu söyledi. Haber

https://www.haberler.com/ac-kalan-kopekler-40-tavuk-ile-10-hindiyi-telef-11138305-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Aç Kalan Köpekler, 40 Tavuk ile 10 Hindiyi Telef Etti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvkux" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle