Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Aç kalan köpekler, 40 tavuk ile 10 hindiyi telef etti

3 gün önce3 views

beyazgazete

beyazgazete

OLAYIN YAŞANDIĞI ÇİFTLİKTE TELEF OLAN TAVUKLAR
-HAYVANLARIN SAHİBİ ADNAN YUVARLAK'IN KONUŞMASI

( TEKİRDAĞ -ÖZEL) TEKİRDAĞ

- Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aç kalan başıboş köpeklerin çiftlikte saldırdıkları 40 tavuk ile 10 hindi telef oldu. Gözyaşlarını tutamayan çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, malım mülküm gitse bu kadar üzülmezdim" diye konuştu.
Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle İmam Hatip Anadolu Lisesi arkasında bulunan Adnan Yuvarlak’a ait çiftliğin bahçesinde bulunan tavuk ve hindilere başıboş köpekler saldırdı. Çiftliğe gitmek üzereyken giriş kapısının altından çıkan köpeği gören çiftlik sahibi Adnan Yuvarlak, tavuk ve hindilerinin telef olduğunu görünce büyük bir şok yaşadı. Sadece bir tavuk sağ kalmış Büyük bir üzüntü içinde olduğunu ifade eden Adnan Yuvarlak, kümeste 50 hayvanının telef olduğunu, sadece bir tavuğunun sağ kurtulduğunu söyledi.

Belediyenin başıboş köpeklere çözüm bulması gerektiğini kaydeden Yuvarlak, “Çiftliğime hayvanlarımı dolaşmaya gelirken, kapının altından köpek çıktı. Geldim kümese baktım ne tavuğum kalmış, ne de hindim. 50 tane can gitti, yazık değil mi bu hayvancıklara” diye konuştu.
“Malım mülküm gitse bu kadar üzülmezdim” “50 bin lira kaybetsem bu kadar acımazdım” diyen Yuvarlak, “Belediyeye sesleniyorum; bu sokak köpeklerine bir çözüm bulunsun. Üzüntüm çok büyük. Malımı mülkümü çalsalar bu hayvanlara üzüldüğüm kadar üzülmezdim. Yazık günah be bu hayvancıklara, gözüm gibi baktım onlara, hepsi neşe kaynağımdı. Olmaz böyle bir şey kaymakama kadar şikayet edeceğim” dedi.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/ac-kalan-kopekler-40-tavuk-ile-10-hindiyi-telef-etti-580841.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Aç kalan köpekler, 40 tavuk ile 10 hindiyi telef etti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvksl" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle