Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

3. Geleneksel Çermik Festivali'nde Erzurum’un en güzel buzağıları yarıştı

3 gün önce12 views

beyazgazete

beyazgazete

Yarışmaya katılan buzağılardan detaylar
-Jürinin değerlendirmesi
-Dereceye girenlerin ödüllerini alması

( ERZURUM -HD) ERZURUM

- Erzurum’un Aziziye ilçesinde düzenlenen 3. Çermik Festivali'nde “Erzurum’un en güzel buzağıları” yarışması düzenlendi.
Yarışmada dereceye girenlere, Ilıca Termal Tesisleri'nde ücretsiz kaplıca ve yem hediye edildi. Geleneksel 3. Çermik Festivalleri Etkinlikleri kapsamında Buzağı Güzellik Yarışması yapıldı. Çermik Festivali etkinlik sahasında düzenlenen güzellik yarışmasına, 8 buzağı katıldı.
Yarışmayı Ilıca Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhonve vatandaşlar izlerken Ilıca Tarım Müdürü Ümit Koç ve Erzurum Ziraat Odası Başkanı Şahset Karaman’da yarışmaya jürilik yaptı. Jüri ve yarışmayı izleyenlerin karşısına çocuklar ve aile bireyleri eşliğinde çıkan buzağılar arasından, birincilik ödülü Murat Çağrı adlı vatandaşın “Dadaş” adlı buzağısına gitti. Birinciye ücretsiz Ilıca Termal Tesislerin de kaplıca ve yem ödülünü Ilıca Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhon verdi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/3-geleneksel-cermik-festivali-nde-erzurum-un-en-guzel-buzagilari-yaristi-580831.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

3. Geleneksel Çermik Festivali'nde Erzurum’un en güzel buzağıları yarıştı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvj28" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle