Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Kurbanlık için aldığı keçiyle arkadaş oldu

3 gün önce6 views

beyazgazete

beyazgazete

Keçiyle yolda yürümesi
-Beslemesi
-Röportaj
-Detaylar

( İSTANBUL - ÖZEL)- 15 günlükken aldığı keçiyi biberonla besledi, büyüttü İSTANBUL

- 15 günlükken Kurban Bayramı'nda kesmek için alıp sürüsüne kattığı oğlağı biberonla besleyen Rizeli Ali Sever, gün geçtikçe keçiyle arkadaş oldu. Keçisiyle evcil bir hayvan gibi aralarında duygusal bir bağ olduğunu söyleyen Sever, sokakta yürürken bile keçisini bir an olsun yanından ayırmıyor. 15 günlükken aldığı Oğlak’ı biberonla besleyen Ali Sever isimli Rizeli vatandaş, aradan geçen 2 yıl sonunda keçisine daha çok bağlandı. Prenses ismini verdiği keçiyi bir an olsun yanından ayırmayan Sever, sokakta yürürken de Prensesi ile birlikte yürüyor. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında gezinen ikili, birbirine çok düşkün. Öyle ki bir süre önce birlikte sahibinin ayağının kırıldığını gören Prenses, bu durumdan dolayı büyük üzüntü duymuş. 24 ay önce 15 günlükken Prensesi aldığını ifade eden Sever, “1 sene biberonla besledim ondan sonra ayrılmamaya başladım. Bir daha da bırakmadım. Aslında büyütüp kurbanlık yapayım dedim ama bana alışınca kıyamadım şimdi de bakıyorum. Evcil hayvan gibi peşimde dolaşıyor. Hiç bırakmaz beni. Ayağımı da onunla oynarken merdivenden birlikte düştüm o zaman kırmıştım. 2 yerde kırılmıştı. Nereye gitsem peşimde gelir”dedi.
“Kurbanlık sanıyorlar ama kesmeyeceğim” Yolda kendisini görenlerin Kurban Bayramı’nda Prensesi kesip kesmeyeceğini sorduklarını ifade eden Sever, “ Kurbanlık sanıyorlar ama bunu kesmeyeceğim. Eceliyle benimle yaşayabildiği kadar yaşayacak. Çocuklarım kıskanıyor bununla daha çok ilgilenince. Zaten eve almıyorum iş yerimde atölyede bakıyorum. İlk altı ay biberonla sütle besledim. Sonra yaprak yeşillik verdim. Bu aralar her sabah 1 kilo salatalık yer” diye konuştu.
(MD-HK-

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/kurbanlik-icin-aldigi-keciyle-arkadas-oldu-580826.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Kurbanlık için aldığı keçiyle arkadaş oldu
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rvisk" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle