Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Fshati Resulaj përcjell viktimat - Top Channel Albania - News - Lajme

3 days ago0 views

Ridvan Zykaj u kap nga forcat e policisë mëngjesin e së shtunës, pas 12 orëve kërkim të bluve të Vlorës, dhe Forcave Speciale dhe Renea.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Fshati Resulaj përcjell viktimat - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rupfy" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above