Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Dünya üçüncüsü Tatlı, memleketine döndü - HAKKARİ

3 gün önce5 views

beyazgazete

beyazgazete: - Dünya Çocuklar ve Gençler Muaythai Şampiyonası'nda dünya üçüncüsü olan Gizem Nur Tatlı - Şampiyon öğrencinin arkadaşları ile bir araya gelmesi - Antrenör ve sporcunun konuşmasıDünya üçüncüsü Tatlı memleketi Hakkari 'ye döndüHAKKARİ (AA) - Tayland'ın başkenti Bangkok'ta gerçekleştirilen Dünya Çocuklar ve Gençler Muaythai Şampiyonası'nda dünya üçüncüsü olan Gizem Nur Tatlı Hakkari 'ye döndü.Daha önce 33 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Hakkari li sporcu Tatlı (11), Tayland'n Bangkok kentinde yapılan Dünya Çocuklar ve Gençler Muaythai Şampiyonası'nda rakiplerini yenerek dünya üçüncüsü oldu.Sporcusu Tatlı ile Bangkok'a giden Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi'nde görevli Muaythai Hakkari İl Temsilcisi ve Antrenör Ünal Aşık, büyüklerin desteği ile büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek, " Hakkari li çocuklarımıza değer verirsek, destek çıkarsak neler yapabileceklerini hep birlikte gördük. İnşallah bundan sonrası daha güzel olacak. Bir tane değil, iki tane değil, 5 tane sporumuzu dünya şampiyonasına göndereceğiz. İnanıyorum ki 2019'da yapılacak olan dünya şampiyonasında olacağız. Bize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu başarı onlarındır. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.
Tatlı ise şampiyonluğunda antrenörü Aşık'ın payının büyük olduğunu dile getirerek, Aşık'a ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

http://beyazgazete.com/video/webtv/spor-4/dunya-ucuncusu-tatli-memleketine-dondu-hakkari-580699.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Dünya üçüncüsü Tatlı, memleketine döndü - HAKKARİ
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6runns" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle