Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

İzmir'deki Plastik Fabrikası Alev Alev Yandı

3 days ago0 views

İzmir’in Çiğli ilçesinde, iddialara göre Ulukent Sanayi Sitesi'nin otluk alanında çıkan yangın plastik fabrikasına sıçradı. Onlarca itfaiye ekibi ve 10 itfaiye aracı alevleri söndürmek için canla ve başla mücadele verdi. 2 kişinin dumandan etkilendiği öğrenildi.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


Edinilen bilgiye göre yangın, öğleden sonra Çiğli ilçesindeki Ulukent Sanayi Sitesi'nin otluk alanında çıktı. Yangın ardından da plastik fabrikasının deposuna sıçradı. Malzemelerin plastik olması sebebiyle yangın bir anda büyüdü ve bölgeye onlarca itfaiye ekibi ve ambulanslar sevk edildi. Alevler daha sonrada fabrikayı sardı. Hafta sonu olması sebebiyle fabrikada çalışanların bulunmadığı öğrenilirken, fabrika yetkilileri de bölgeye geldi. Olay yerine gelen 10 itfaiye aracı ve itfaiye personelleri hemen yangına müdahale etti.

Alevler kilometrelerce uzaktan görüldü

Öte yandan, Çiğli ilçesinde çıkan yangın kilometrelerce uzaklıktan bile rahatlıkla görüldü. Alevler metrelerce yüksekliğe ulaşırken, itfaiye ekipleri canla başla müdahale ile yangını kontrol altına alabilmek için dakikalarca çaba sarf etti. Yoğun müdahaleyle yangın güçlükle kontrol altına alınabildi.

Yangında büyük maddi hasar oluştu. Yangının dehşeti de yine söndürüldükten sonra ortaya çıktı. Yangınla ilgili soruşturma başlatılırken, fabrikada soğutma çalışmaları devam ediyor.

#haber #gündem #sondakika #news #haberler #izmir #çiğli #plastik #fabrika #yangın

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

İzmir'deki Plastik Fabrikası Alev Alev Yandı
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rumz1" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above