Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Aksident tragjik në Pukë/ Përmbyset vinçi, një i vdekur dhe një i plagosur

3 days ago0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

Një aksident tragjik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Pukë-Shkodër. Një kamion vinç ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përmbysur, duke shkaktuar vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri.

Viktima është identifikuar si Fredi Fishta, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi Gent Ndoci.Informacion Paraprak

Me datë 11.08.208 në orën 12:30, jemi njoftuar se në vendin e quajtur fshati Gomsiqe, Pukë një mjet tip kamion vinç, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit A. F. 56 vjeç banues në lagjen ?Ndoc Mazi? Shkodër.

Gjithashtu në mjet ka qënë edhe shtetasi G. N. 23 vjeç, i cili është dëmtuar dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po kryhen veprimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Aksident tragjik në Pukë/ Përmbyset vinçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rum60" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above