Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Ölmek üzereyken bulduğu yavru köpeğe sahip çıktı - DÜZCE

3 gün önce3 views

beyazgazete

beyazgazeteGörüntü Dökümü: - Ölmek üzereyken bulduğu yavru köpeğe sahip çıktı - Tedavi detay görüntüler - Veteriner hekim Gökhan Gürman - Köpeği fark eden hemşire Ercüment ŞahinÖlmek üzereyken bulduğu yavru köpeğe sahip çıktıDÜZCE (AA) - Düzce 'nin Yığılca ilçesinde, bir hemşirenin ölmek üzereyken bulduğu yavru köpek tedavi altına alındı.İlçede bir caddede ölmek üzere olan yavru köpeği fark eden hemşire Ercüment Şahin, köpeği alarak veterinere götürdü.Veteriner hekim Gökhan Gürman, yavru köpeğe müdahale ederek gerekli tedavisini başlattı.Şahin, yaptığı açıklamada, köpeği gördüğünde durumunun çok kötü olduğunu anlatarak, "İşten çıktım. Gelirken cadde üzerinde minibüsün lastiğinin önünde ölmek üzereydi. Sürücü görmemişti. Sürücüyü uyararak köpeği çıkardım. Baya kötü gözüküyordu. Bende bir sağlıkçı olarak çevremdeki insanlara söyledim. Sağ olsun Gökhan bey de yardımcı oldu. Veteriner Gökhan bey ilk müdahalesini yaptı. İnşallah köpeğimiz düzelir." dedi.
Veteriner Gürman da "Duyarlı hemşiremizin getirdiği köpeğe ilk müdahaleyi yaptık. Bağırsaklarında tenyalar vardı. Bağırsak enfeksiyonu. Onun için serum taktık. Durumu çok kötü, su kaybı var. İlk müdahaleyi yapıyoruz, inşallah kurtaracağız." dedi.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/olmek-uzereyken-buldugu-yavru-kopege-sahip-cikti-duzce-580661.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Ölmek üzereyken bulduğu yavru köpeğe sahip çıktı - DÜZCE
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rukml" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle