Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

HAVALI KIZLARIN 28 YAZ TÜYOSU

3 gün önce0 views

mkemmel-video35tr8f2ge6

İyi video

KIZLARIN YAZ TÜYOLARI

Birincisi tam anlamıyla hayatınızı kurtarabilir. Eğer havuz simidinizde daha önceden fark etmediğiniz bir delik varsa, yandınız!

Hemen bir şeyler yapmalısınız! Ne yapmanız gerektiğini göstereceğim. 0:22

Size terle ve ter izleriyle başa çıkmanın en rahat, bütçe dostu ve kolay yolunu göstereceğim. Bazen durumu kurtarmak için ihtiyacınız olan tek şey ped olabilir. Gecenizin ya da kokteyl partisinin tadını dibine kadar çıkarmak ve utanç verici anlara yer vermemek için derin dekolteli elbiseleri nasıl giyebileceğinizi göstereceğim!

Sonrasında birkaç sıcak yaz tüyosu deneyeceğiz! Teneke kutudan barbekü ızgara ocağı, ataştan jilet koruyucu, mısır cipsiyle ateş yakma, dudak nemlendiricisi kabından para kutusu, meyveli yoğurttan dondurma, soğutucu bira kutusu, parmak arası terlik tutacağı, kilitli poşetten akıllı telefon kabı ve muffin kalıbından sosluk ve aklınıza gelebilecek her şey.

Ayrıca sizinle paylaşmak istediğim çok havalı havuz makarnası tüyoları da var! Atıştırmalıklar ve içecekler için yüzen bir kap yapabilirsiniz. El yapımı deniz koltuğu da! Size plastik şişelerden çok tarz bir plaj çantası yapmayı ve kola kapağını bisiklet pedalıyla açmayı göstereceğim! Umarım bu yaz tüyolarını benim kadar seversiniz!

Bunun gibi daha fazla video için beğen butonuna tıklamayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın! Kendinize iyi bakın!

Zaman Bilgileri:

1:24 Yepyeni bir tarz

2:58 Kum pisliğine elveda

7:17 Güneşten yandınız mı?

___

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:
Olumlu bak kanalına abone olmak için:

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

HAVALI KIZLARIN 28 YAZ TÜYOSU
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ruk4d" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle