Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Çeşmeli Kaptan Yabani Tilki Osi'yi Elleriyle Besliyor

3 gün önce63 views

haberler

Haberler.com

Çeşmeli kaptan yabani tilki Osi'yi elleriyle besliyorİZMİR - İzmir'in Çeşme ilçesinde kaptanlık yapan Burhan Kurt, sevgi bağı kurduğu ve 'Osi' adını verdiği yabani tilkiyi, 7 aydır elleriyle besliyor.
Çeşmeli kaptan yabani tilki Osi'yi elleriyle besliyor

İZMİR - İzmir'in Çeşme ilçesinde kaptanlık yapan Burhan Kurt, sevgi bağı kurduğu ve 'Osi' adını verdiği yabani tilkiyi, 7 aydır elleriyle besliyor.
Çeşme'de yat kaptanlığı yapan Burhan Kurt, koruluk alanın kıyısında, eski bir dolmuşu yaşam alanına çevirirken, geçtiğimiz şubat ayında kaldığı yere gelen bir yabani tilkiyle de sevgi bağı kurmayı başardı. Burhan Kurt, 40 yıldır aynı yerde yaşamını geçirdiğini belirterek, ilk kez geçtiğimiz şubat ayında kaldığı yere gelen tilki ile yiyecek vererek ve konuşarak dostluk bağı kurmayı başardığını anlattı.
"En iyi arkadaşım oldu"
Yabani tilkiyi ilk gördüğünde bir parça ekmek verdiğini söyleyen Burhan Kurt, "Ondan sonra her akşam yanıma gelmeye başladı. Şubat ayından beri beraberiz. Haber

https://www.haberler.com/cesmeli-kaptan-yabani-tilki-osi-yi-elleriyle-11137078-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Çeşmeli Kaptan Yabani Tilki Osi'yi Elleriyle Besliyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ruisb" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle