Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

- Meksika’da Usta Zanaatkarlardan Devasa Organik Halı

3 gün önce2 views

beyazgazete

beyazgazete

Halı yapımı
-Genel görüntüler
-Alejandro Lıra Carmona röp
-Gabrıel Gutıerrez röp.
-Detay

( MEKSIKO ) - Meksika’da usta zanaatkarlardan devasa organik halı MEKSIKO

- Meksika’da usta zanaatkarlar ve gönüllüler ahşap ve bambu gibi çeşitli organik ürünlerle dev bir halı yapıyor. Meksika’da 300 usta zanaatkar tarafından yapımı süren organik halı çeşitli bitkiler, bambu ve ahşap gibi organik ürünlerden yapılıyor. Meksika'da bulunan ekolojik park Xochitla’da oluşturulan dev doğal halı yapımı görenleri şaşırtıyor. Yapımı süren bu muazzam sanat eseri, usta zanaatkarlar tarafından 40 günde tamamlanacak. “Halı yaklaşık 2 bin 800 metrekare” Halı üreticisi Alejandro Lıra Carmona, “Halı yaklaşık 2 bin 800 metrekarelik bir alanı kaplıyor. Meksika Vadisi’nden bahsettiğimiz bir halıdır. Dünyanın en büyük organik halısı 40 gün sürecek ve 300 kişinin çalışmasıyla tamamlanacak. Halı yapımı bir gelenek , üretebileceğimiz değerleri teşvik eden bir gelenek. İnsanlar arasında bulunması çok zor olan hoşgörünün bir parçası” dedi.
Halının yapıldığı parkın pazarlama müdürü Gabrıel Gutıerrez ise “Doğal malzemelerle yapılan bu halı bittiğinde organik gübre haline gelecek sonra toprağı beslemeye dönecektir” ifadelerini kullandı.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/meksika-da-usta-zanaatkarlardan-devasa-organik-hali-580541.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

- Meksika’da Usta Zanaatkarlardan Devasa Organik Halı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru9gr" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle