Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Turandot" Operası İtalya'dan Sonra Aspendos'a Geliyor

3 gün önce9 views

haberler

Haberler.com

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü (DOB), dünyaca ünlü tenor Murat Karahan, en köklü opera festivallerinden İtalya'daki Arena di Verona'da (Verona Arenası) başrolünü sahnelediği Puccini'nin ölümsüz eseri Turandot'un 25. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali'ne taşınacağını bildirdi.
BURCU ÇALIK-

Karahan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı DOB'da perdelerin hiç kapanmadığını, yaz döneminin de yoğun bir festival programıyla devam ettiğini söyledi.

9. Uluslararası İstanbul Opera Festivali'nin ardından 16. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin 3 Ağustos'tan bu yana devam ettiğini anımsatan Karahan, bugün İstanbul Opera ve Balesi'nin Don Kişot eserinin festival kapsamında sahneleneceğini aktardı.

Bu temsile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katılmasının planlandığını bildiren Karahan, festivalin kapanışının da Başkentte kapalı gişe oynayan "Frida" ile yapılacağını kaydetti. Haber

https://www.haberler.com/turandot-operasi-italya-dan-sonra-aspendos-a-11136245-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Turandot" Operası İtalya'dan Sonra Aspendos'a Geliyor
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru8e5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle