Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Arrestohet autori 24-vjeçar i masakrës së Selenicës - Top Channel Albania - News - Lajme

3 days ago0 views

Autori i vrasjes së 8 personave pasditen e së premtes në Resulaj të Selenicës, në Vlorë, u kap mëngjesin e së shtunës nga forcat e policisë, pas disa orëve kërkimi dhe ndjekjeje, në rrethinat afër këtij fshati.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Arrestohet autori 24-vjeçar i masakrës së Selenicës - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru7om" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above