Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Son Dakika! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Seçime Gideceğini Açıkladı

3 gün önce2.2K views

haberler

Haberler.com

Son dakika! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yeni bir yönetim kurulu için seçime gideceğini, kendisinin de aday olacağını açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu Toplantısında siyah-beyazlı kulübün seçime gideceğini açıkladı.Siyah-beyazlı kulübün divan kurulunda konuşan Orman'ın sözleri şöyle:"SİLKELENMEYE İHTİYACIMIZ VAR"Beşiktaş'ta çok zor bir sürece giriyoruz. Bu zor süreci yönetmek için heyecanı artırmamız lazım. 6 sene içinde hepimiz yorulduk. Silkelenmeye ihtiyacımız var. "ADAY OLMAK İSTEYEN AÇIKLASIN"Yönetim kurulunu yenilemek için seçime gitme kararı alacağım. Yeniden mücadele için seçime gideceğim. Aday olmak isteyenler açıklasın."KISA SÜRE İÇİNDE SEÇİME GİDİYORUZ"İsteyen herkes aday olabilir. Kamuoyuna ne söylemek istiyorsa, gelir konuşur. Çok radikal kararların alınması lazım. Bunları da ancak gücünü tam olarak almış bir yönetim kurulu ile yapabiliriz. Kısa süre içerisinde seçime gidiyoruz.

https://www.haberler.com/besiktas-in-baskani-firet-orman-acikladi-11136031-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Son Dakika! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Seçime Gideceğini Açıkladı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru7fw" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle