Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Ülkelerine Gitmek İsteyen Suriyeliler Öncüpınar'a Akın Etti

3 gün önce15 views

haberler

Haberler.com

Ülkelerine gitmek isteyen Suriyeliler Öncüpınar'a akın ettiKİLİS - Kurban Bayramını ülkelerinde geçirmek isteyen Suriyeliler'den 15 bin 463 kişi sabah saatlerinden itibaren ülkelerine geçti.
Ülkelerine gitmek isteyen Suriyeliler Öncüpınar'a akın etti

KİLİS - Kurban Bayramını ülkelerinde geçirmek isteyen Suriyeliler'den 15 bin 463 kişi sabah saatlerinden itibaren ülkelerine geçti.
Suriyeliler, Kilis Valiliğinin izni ile 1-18 Ağustos tarihleri arasında Suriye'nin Azez, Mare, Soran, Aktarin, Çobanbey, Afrin, Cerablus ve El Bab bölgeleri ile diğer şehirlere gitmek için online randevu sistemine kayıt olduktan sonra gidebiliyor. Yaşlı, çocuklu aileler ve engelli Suriyelilere ülkelerine geçişlerinde öncelik veriliyor.
Geceden Öncüpınar Sınır Kapısı'na gelen çok sayıda Suriyeli, kuyruğa girdi. Suriyelilerin izdiham oluşturmaması için asker ve polis 10 kişilik guruplar halinde işlem yapılacak bölgeye Suriyelilerin geçişlerini sağladı. Haber

https://www.haberler.com/ulkelerine-gitmek-isteyen-suriyeliler-oncupinar-a-11135976-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Ülkelerine Gitmek İsteyen Suriyeliler Öncüpınar'a Akın Etti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru4g5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle