Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Gürbulak'ta Eroin Operasyonu

3 gün önce71 views

haberler

Haberler.com

Gürbulak'ta eroin operasyonuAĞRI - Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerinin bir ihbardan yola çıkarak başlattıkları takip sonucunda Gürbulak Gümrük Kapısı'nda piyasa değeri 6 milyon lira olan 30,8 kilogram eroin ele geçirildi.
Gürbulak'ta eroin operasyonu

AĞRI - Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerinin bir ihbardan yola çıkarak başlattıkları takip sonucunda Gürbulak Gümrük Kapısı'nda piyasa değeri 6 milyon lira olan 30,8 kilogram eroin ele geçirildi.
Gürbulak Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü tarafından, İran'dan Türkiye'ye giriş yapacak bir TIR'la uyuşturucu getirileceğine yönelik yapılan ihbar üzerine çalışma başlatıldı.
TIR'ın Türkiye'ye girişini takibe alan Gümrük Muhafaza ekipleri, söz konusu aracı x-ray taramasına sevk etti. Ekipler, aracın X-ray'e girmeden önce, şoförün elinde büyük bir poşetle inerek yanında duran başka bir TIR'ın altına poşeti bıraktığını tespit etti. Haber

https://www.haberler.com/gurbulak-ta-eroin-operasyonu-11135820-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Gürbulak'ta Eroin Operasyonu
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6ru2po" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle